Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 11" 1640x2360 |
| Panel | Liquid Retina IPS LCD, 500 nits (typ) |
| İşletim sistemi | iPadOS 26.3, upgradable to iPadOS 26.4 |
| Yonga seti | Apple M4 |
| CPU | Octa-core (4 performance cores and 4 efficiency cores) |
| GPU | Apple GPU (9-core graphics) |
| RAM | 12 GB |
| Depolama | 128GB/256GB/512GB/1TB |
| Ana kamera | 12 MP |
| Ön kamera | 12 MP |
| Batarya | 7.606 mAh |
| Boyutlar | 247.6 x 178.5 x 6.1 mm (9.75 x 7.03 x 0.24 in) |
| Ağırlık | 464 g (Wi-Fi) / 465 g (5G) (1.02 lb) |
| Renkler | Space Gray, Starlight, Purple, Blue |
| Çıkış fiyatı | About 650 EUR |