Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 13" 2048x2732 |
| Panel | Liquid Retina IPS LCD, 600 nits (typ) |
| İşletim sistemi | iPadOS 26.3, upgradable to iPadOS 26.4 |
| Yonga seti | Apple M4 |
| CPU | Octa-core (4 performance cores and 4 efficiency cores) |
| GPU | Apple GPU (9-core graphics) |
| RAM | 12 GB |
| Depolama | 128GB/256GB/512GB/1TB |
| Ana kamera | 12 MP |
| Ön kamera | 12 MP |
| Batarya | 9.705 mAh |
| Boyutlar | 280.6 x 214.9 x 6.1 mm (11.05 x 8.46 x 0.24 in) |
| Ağırlık | 616 g (Wi-Fi) / 617 g (5G) (1.36 lb) |
| Renkler | Space Gray, Starlight, Purple, Blue |
| Çıkış fiyatı | About 850 EUR |