Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.75" 120Hz 720x1570 |
| Panel | IPS LCD, 120Hz, 700 nits (typ) |
| İşletim sistemi | Android 15, ColorOS |
| Yonga seti | UNISOC T7250 |
| CPU | Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MP1 |
| RAM | 4 GB |
| Depolama | 64GB/128GB |
| Ana kamera | 13 MP |
| Ön kamera | 5 MP |
| Batarya | 7.000 mAh |
| Şarj | 5 W |
| Boyutlar | 166.5 x 78.5 x 8.9 mm (6.56 x 3.09 x 0.35 in) |
| Ağırlık | 215 g (7.58 oz) |
| Renkler | Stone Brown, Feather Purple, Feather White |