Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.57" 120Hz 1080x2372 |
| Panel | AMOLED, 1B colors, 120Hz, 600 nits (typ), 1400 nits (HBM) |
| İşletim sistemi | Android 16, ColorOS 16 |
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 6360 Max (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 12 GB |
| Depolama | 128GB/256GB/512GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 16 MP |
| Batarya | 7.000 mAh |
| Şarj | 80 W |
| Boyutlar | 158.4 x 75.2 x 8.3 mm (6.24 x 2.96 x 0.33 in) |
| Ağırlık | 194 g (6.84 oz) |
| Renkler | Blue, White, White/Blue |
| Çıkış fiyatı | About 270 EUR |