Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.75" 120Hz 720x1570 |
| Panel | IPS LCD, 120Hz, 900 nits (typ), 1125 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 15, ColorOS 15 |
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 6300 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 12 GB |
| Depolama | 256GB/512GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 8 MP |
| Batarya | 7.000 mAh |
| Şarj | 33 W |
| Boyutlar | 166.6 x 78.5 x 8.6 mm (6.56 x 3.09 x 0.34 in) |
| Ağırlık | 216 g (7.62 oz) |
| Renkler | Twilight Blue, Seashell White, Dawn Gold |
| Çıkış fiyatı | About 280 EUR |