Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 8.12" 120Hz 2248x2480 |
| Panel | Foldable LTPO OLED, 1B colors, 120Hz, 2160Hz PWM, Dolby Vision, HDR10+, HDR Vivid, 600 nits (typ), 1800 nits (HBM), 2500 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 16, ColorOS 16 |
| Yonga seti | Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) |
| CPU | Hepta-core (2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 5x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
| GPU | Adreno 840 |
| RAM | 16 GB |
| Depolama | 256GB/512GB/1TB |
| Ana kamera | 200 MP |
| Ön kamera | 20 MP |
| Batarya | 6.000 mAh |
| Şarj | 80 W |
| Boyutlar | Unfolded: 159.9 x 145.6 x 4.2 mm Folded: 159.9 x 74.1 x 8.9 mm |
| Ağırlık | 225 g (7.94 oz) |
| Renkler | Blossom Orange, Stellar Titanium, Pearl Black |
| Çıkış fiyatı | About 1250 EUR |