| Çıkış yılı | 2026 |
|---|
| Ekran | 6.82" 144Hz 1440x3168 |
|---|
| Panel | LTPO AMOLED, 1B colors, 144Hz, Dolby Vision, HDR10+, 800 nits (typ), 1800 nits (HBM), 3600 nits (peak) |
|---|
| İşletim sistemi | Android 16 up to 5 major Android upgrades, ColorOS 16 |
|---|
| Yonga seti | Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) |
|---|
| CPU | Octa-core (2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
|---|
| GPU | Adreno 840 |
|---|
| RAM | 16 GB |
|---|
| Depolama | 256GB/512GB/1TB |
|---|
| Ana kamera | 200 MP |
|---|
| Ön kamera | 50 MP |
|---|
| Batarya | 7.050 mAh |
|---|
| Şarj | 100 W |
|---|
| Boyutlar | 163.2 x 77.0 x 8.7 mm or 9.1 mm |
|---|
| Ağırlık | 235 g (8.29 oz) |
|---|
| Renkler | Tundra Umber, Canyon Orange, Polar Glacier |
|---|
| Çıkış fiyatı | About 1700 EUR |