| Çıkış yılı | 2026 |
|---|
| Ekran | 6.32" 144Hz 1216x2640 |
|---|
| Panel | AMOLED, 1B colors, 144Hz, 3840Hz PWM, Dolby Vision, HDR Vivid, 800 nits (typ), 1800 nits (peak) |
|---|
| İşletim sistemi | Android 16, ColorOS 16.0 |
|---|
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 9500 (3 nm) |
|---|
| CPU | Octa-core (1x4.21 GHz C1-Ultra & 3x3.5 GHz C1-Premium & 4x2.7 GHz C1-Pro) |
|---|
| GPU | Immortalis-G925 |
|---|
| RAM | 16 GB |
|---|
| Depolama | 256GB/512GB/1TB |
|---|
| Ana kamera | 200 MP |
|---|
| Ön kamera | 32 MP |
|---|
| Batarya | 7.025 mAh |
|---|
| Şarj | 80 W |
|---|
| Boyutlar | 150.5 x 71.7 x 8.4 mm or 8.6 mm |
|---|
| Ağırlık | 198 g or 200 g (6.98 oz) |
|---|
| Renkler | Blue/Green, Orange, Titanium, White |
|---|
| Çıkış fiyatı | About 750 EUR |