| Çıkış yılı | 2026 |
|---|
| Ekran | 6.59" 120Hz 1256x2760 |
|---|
| Panel | AMOLED, 1B colors, 120Hz, 3840Hz PWM, Dolby Vision, 800 nits (typ), 3600 nits (peak) |
|---|
| İşletim sistemi | Android 16, ColorOS 16.0 |
|---|
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 9500s (3 nm) |
|---|
| CPU | Octa-core (1x3.73 GHz Cortex-X925 & 3x3.3 GHz Cortex-X4 & 4x2.4 GHz Cortex-A720) |
|---|
| GPU | Immortalis-G925 |
|---|
| RAM | 12 GB |
|---|
| Depolama | 256GB/512GB |
|---|
| Ana kamera | 50 MP |
|---|
| Ön kamera | 32 MP |
|---|
| Batarya | 7.025 mAh |
|---|
| Şarj | 80 W |
|---|
| Boyutlar | 157 x 73.9 x 8 mm (6.18 x 2.91 x 0.31 in) |
|---|
| Ağırlık | 202 g (7.13 oz) |
|---|
| Renkler | Midnight Grey, Lavender Sky, Sunset Orange |
|---|
| Çıkış fiyatı | About 780 EUR |