| Çıkış yılı | 2026 |
|---|
| Ekran | 6.78" 165Hz 1272x2772 |
|---|
| Panel | AMOLED, 1B colors, 165Hz, 600 nits (typ), 1800 nits (peak) |
|---|
| İşletim sistemi | Android 16, ColorOS 16 |
|---|
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 9500s (3 nm) |
|---|
| CPU | Octa-core (1x3.73 GHz Cortex-X925 & 3x3.3 GHz Cortex-X4 & 4x2.4 GHz Cortex-A720) |
|---|
| GPU | Immortalis-G925 MC12 |
|---|
| RAM | 12 GB |
|---|
| Depolama | 256GB/512GB |
|---|
| Ana kamera | 50 MP |
|---|
| Ön kamera | 16 MP |
|---|
| Batarya | 8.000 mAh |
|---|
| Şarj | 100 W |
|---|
| Boyutlar | 162.4 x 77.5 x 8.3 mm (6.39 x 3.05 x 0.33 in) |
|---|
| Ağırlık | 213 g or 219 g (7.51 oz) |
|---|
| Renkler | Gray, Silver, Pink |
|---|
| Çıkış fiyatı | About 460 EUR |