Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 13.2" 144Hz 2120x3000 |
| Panel | LCD, 144Hz, 700 nits (typ), 1000 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 16, ColorOS 16 |
| Yonga seti | Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) |
| CPU | Octa-core (2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
| GPU | Adreno 840 |
| RAM | 16 GB |
| Depolama | 256GB/512GB |
| Ana kamera | 13 MP |
| Ön kamera | 8 MP |
| Batarya | 13.380 mAh |
| Şarj | 67 W |
| Boyutlar | 289.7 x 208.8 x 5.9 mm (11.41 x 8.22 x 0.23 in) |
| Ağırlık | 672 g (1.48 lb) |
| Renkler | Gold, Brown, Purple |
| Çıkış fiyatı | About 540 EUR |