| Çıkış yılı | 2026 |
|---|
| Ekran | 8.8" 144Hz 1680x2520 |
|---|
| Panel | AMOLED, 1B colors, 144Hz, 800 nits (typ), 1600 nits (peak) |
|---|
| İşletim sistemi | Android 16, ColorOS 16 |
|---|
| Yonga seti | Qualcomm SM8845 Snapdragon 8 Gen 5 (3 nm) |
|---|
| CPU | Octa-core (2x3.8 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.32 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
|---|
| GPU | Adreno 829 |
|---|
| RAM | 12 GB |
|---|
| Depolama | 256GB/512GB |
|---|
| Ana kamera | 13 MP |
|---|
| Ön kamera | 8 MP |
|---|
| Batarya | 8.000 mAh |
|---|
| Şarj | 67 W |
|---|
| Boyutlar | 194.4 x 132.4 x 5.4 mm (7.65 x 5.21 x 0.21 in) |
|---|
| Ağırlık | 279 g (9.84 oz) |
|---|
| Renkler | Monet Purple, Space Gray, Mint Green |
|---|
| Çıkış fiyatı | About 460 EUR |