Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2023 |
|---|---|
| Ekran | 11.35" 90Hz 1720x2408 |
| Panel | Color / LTPS TFT 1,07 billions colors, 90 Hz, Touch sampling rate 180 Hz 1720 x 2408 px (11.35") 261 ppi max. luminance 400 nitów [cd/m²] contrast 1500:1 ∼81.9% screen-to-body ratio |
| İşletim sistemi | Android 13 |
| Yonga seti | MediaTek Helio G99 MT8781 Processor clock: 2.20 GHz Number of cores: 8 GPU: ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8 GB |
| Depolama | 128 GB Buy memory card |
| Batarya | 8.000 mAh |
| Şarj | 33 W |
| Boyutlar | 255.12 x 188.04 x 6.89 mm |
| Ağırlık | 538.00 g Buy case |
| Renkler | Space Grey |