Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 1.32" 466x466 |
| Panel | AMOLED, 600 nits (typ), 1000 nits (peak) |
| İşletim sistemi | ColorOS Watch 16.0 |
| Yonga seti | Qualcomm Snapdragon W5 (4 nm) |
| Batarya | 354 mAh |
| Şarj | 5 W |
| Boyutlar | 43.2 x 43.2 x 11.2 mm (1.70 x 1.70 x 0.44 in) |
| Ağırlık | 40.4 g (1.41 oz) |
| Renkler | High-gloss Gold, Starlight Silver, Mocha Brown |
| Çıkış fiyatı | About 230 EUR |