Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 1.5" 466x466 |
| Panel | LTPO AMOLED, 1500 nits (peak) |
| İşletim sistemi | ColorOS Watch 7.0 + Wear OS 5.0 |
| Yonga seti | Qualcomm Snapdragon W5 Gen 1 (4 nm) |
| RAM | 2 GB |
| Depolama | 32GB |
| Batarya | 646 mAh |
| Şarj | 5 W |
| Boyutlar | 47.4 x 47.4 x 11 mm (1.87 x 1.87 x 0.43 in) |
| Ağırlık | 43 g (1.52 oz) |
| Renkler | Black, Titanium |
| Çıkış fiyatı | About 330 EUR |