Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.8" 120Hz 720x1570 |
| Panel | IPS LCD, 120Hz, 1200 nits (HBM) |
| İşletim sistemi | Android 16, Realme UI 7.0 |
| Yonga seti | Mediatek Helio G92 Max |
| CPU | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| RAM | 8 GB |
| Depolama | 256GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 8 MP |
| Batarya | 8.000 mAh |
| Şarj | 15 W |
| Boyutlar | 166.5 x 78.2 x 8.6 mm (6.56 x 3.08 x 0.34 in) |
| Ağırlık | 219 g (7.72 oz) |
| Renkler | Glory White, Triumphant Purple, Eternal Brown |
| Çıkış fiyatı | About 250 EUR |