Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.8" 120Hz 720x1570 |
| Panel | IPS LCD, 120Hz, 900 nits (HBM) |
| İşletim sistemi | Android 16 |
| Yonga seti | Unisoc T7250 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MP1 |
| RAM | 6 GB |
| Depolama | 128GB/256GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 5 MP |
| Batarya | 8.000 mAh |
| Şarj | 45 W |
| Boyutlar | 166.5 x 78.2 x 8.6 mm (6.56 x 3.08 x 0.34 in) |
| Ağırlık | 219 g (7.72 oz) |
| Renkler | Golden Coast, Deepblue Tides |
| Çıkış fiyatı | About 160 EUR |