Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.8" 120Hz 720x1570 |
| Panel | IPS LCD, 120Hz |
| İşletim sistemi | Android 16 |
| Yonga seti | Unisoc T7250 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MP1 |
| RAM | 6 GB |
| Depolama | 64GB/128GB |
| Ana kamera | 8 MP |
| Ön kamera | 5 MP |
| Batarya | 7.000 mAh |
| Şarj | 15 W |
| Boyutlar | 166.5 x 78.2 x 8.4 mm (6.56 x 3.08 x 0.33 in) |
| Ağırlık | 208 g (7.34 oz) |
| Renkler | Dawn Purple, Dusk Gray |
| Çıkış fiyatı | About 110 EUR |