Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.8" 144Hz 720x1570 |
| Panel | IPS LCD, 144Hz, 600 nits (typ), 900 nits (HBM) |
| İşletim sistemi | Android 16, Realme UI 7.0 |
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 6300 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 6 GB |
| Depolama | 128GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 5 MP |
| Batarya | 7.000 mAh |
| Şarj | 5 W |
| Boyutlar | 166.8 x 78.2 x 8.9 mm (6.57 x 3.08 x 0.35 in) |
| Ağırlık | 224 g (7.90 oz) |
| Renkler | Blooming Purple, Sprouting Green |
| Çıkış fiyatı | About 200 EUR |