Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.9" 120Hz 1200x2608 |
| Panel | LTPO AMOLED, 68B colors, PWM, 120Hz, Dolby Vision, HDR Vivid, HDR10+, 3500 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 16, HyperOS 3 |
| Yonga seti | Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) |
| CPU | Octa-core (2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
| GPU | Adreno 840 |
| RAM | 16 GB |
| Depolama | 256GB/512GB |
| Ana kamera | 200 MP |
| Ön kamera | 32 MP |
| Batarya | 8.000 mAh |
| Şarj | 100 W |
| Boyutlar | 162.9 x 77.6 x 8.2 mm (6.41 x 3.06 x 0.32 in) |
| Ağırlık | 219 g or 225 g (7.72 oz) |
| Renkler | Black, Blue, White |
| Çıkış fiyatı | About 610 EUR |
Performans testleri
| AnTuTu | 3.654.776 |
|---|---|
| Geekbench 6 (Single-Core) | 3.750 |
| Geekbench 6 (Multi-Core) | 11.674 |