Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 8.8" 144Hz 2560x1600 |
| Panel | IPS LCD, 144Hz, 600 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 16 |
| Yonga seti | Qualcomm SM8635 Snapdragon 8s Gen 3 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.0 GHz Cortex-X4 & 4x2.8 GHz Cortex-A720 & 3x2.0 GHz Cortex-A520) |
| GPU | Adreno 735 |
| RAM | 12 GB |
| Depolama | 256GB |
| Ana kamera | 13 MP |
| Ön kamera | 5 MP |
| Batarya | 7.300 mAh |
| Boyutlar | 7.7 mm thickness |
| Ağırlık | 332 g (11.71 oz) |
| Renkler | Black, Silver |
Xiaomi ailesinden diğer modeller
Açıklama kaynağı: Wikipedia TR