| Çıkış yılı | 2026 |
|---|
| Ekran | 6.9" 120Hz 1200x2608 |
|---|
| Panel | LTPO AMOLED, 68B colors, 120Hz, 2160Hz PWM, Dolby Vision, HDR10+, 3500 nits (peak) |
|---|
| İşletim sistemi | Android 16, HyperOS 3 |
|---|
| Yonga seti | Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) |
|---|
| CPU | Octa-core (2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
|---|
| GPU | Adreno 840 |
|---|
| RAM | 16 GB |
|---|
| Depolama | 512GB/1TB |
|---|
| Ana kamera | 50 MP |
|---|
| Ön kamera | 50 MP |
|---|
| Batarya | 6.000 mAh |
|---|
| Şarj | 90 W |
|---|
| Boyutlar | 162.9 x 77.6 x 8.3 mm (6.41 x 3.06 x 0.33 in) |
|---|
| Ağırlık | 218.4 g or 223.4 g (7.69 oz) |
|---|
| Renkler | Black, White, Starlit Green |
|---|
| Çıkış fiyatı | €1,249.00 |