Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|---|
| Ekran | 11.2" 144Hz 2136x3200 |
| Panel | IPS LCD, 68B colors, 144Hz, HDR10, Dolby Vision, HDR Vivid, 800 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 16, HyperOS 3 |
| Yonga seti | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| CPU | Octa-core (2x4.32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| GPU | Adreno 830 |
| RAM | 16 GB |
| Depolama | 128GB/256GB/512GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 32 MP |
| Batarya | 9.200 mAh |
| Şarj | 67 W |
| Boyutlar | 251.2 x 173.4 x 5.8 mm (9.89 x 6.83 x 0.23 in) |
| Ağırlık | 485 g or 494 g (1.07 lb) |
| Renkler | Pine Green, Blue, Gray |
| Çıkış fiyatı | About 340 EUR |
Performans testleri
| AnTuTu | 3.096.292 |
|---|---|
| Geekbench 6 (Single-Core) | 2.949 |
| Geekbench 6 (Multi-Core) | 9.524 |