Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2023 |
|---|---|
| Ekran | 6.7" 120Hz 1440x3216 |
| Panel | Color / AMOLED 16,7 millions colors, 120 Hz 1440 x 3216 px (6.70") 526 ppi ∼89.4% screen-to-body ratio |
| İşletim sistemi | Android 13 |
| Yonga seti | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 SM8550-AB Processor clock: 3.20 GHz Number of cores: 8 GPU: Adreno |
| RAM | 16 GB |
| Depolama | Available in 2 variants: 128 GB 256 GB |
| Batarya | 5.000 mAh |
| Boyutlar | 163.10 x 74.10 x 8.53 mm |
| Ağırlık | 205.00 g Buy case |
| Renkler | Available in 2 variants: Eternal Green Titan Black |