Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.57" 120Hz 1080x2372 |
| Panel | AMOLED, 1B colors, 120Hz, 600 nits (typ), 1400 nits (HBM) |
| İşletim sistemi | Android 16, ColorOS 16 |
| Yonga seti | Qualcomm SM6450 Snapdragon 6 Gen 1 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A78 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Adreno 710 |
| RAM | 12 GB |
| Depolama | 256GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 50 MP |
| Batarya | 7.000 mAh |
| Şarj | 80 W |
| Boyutlar | 158.2 x 74.9 x 8.1 mm (6.23 x 2.95 x 0.32 in) |
| Ağırlık | 195 g (6.88 oz) |
| Renkler | Afterglow Pink, Twilight Blue |
| Çıkış fiyatı | About 330 EUR |