| Çıkış yılı | 2026 |
|---|
| Ekran | 6.8" 144Hz 1280x2800 |
|---|
| Panel | AMOLED, 1B colors, 144Hz, HDR10+, PWM, 600 nits (typ), 1800 nits (HBM), 6500 nits (peak) |
|---|
| İşletim sistemi | Android 16, up to 3 major Android upgrades, Realme UI 7.0 |
|---|
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 7400 Ultra (4 nm) |
|---|
| CPU | Octa-core (4x2.6 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
|---|
| GPU | Mali-G615 MC2 |
|---|
| RAM | 8 GB |
|---|
| Depolama | 128GB/256GB |
|---|
| Ana kamera | 50 MP |
|---|
| Ön kamera | 16 MP |
|---|
| Batarya | 10.001 mAh |
|---|
| Şarj | 80 W |
|---|
| Boyutlar | 162.3 x 76.2 x 9.1 mm (6.39 x 3.00 x 0.36 in) |
|---|
| Ağırlık | 219 g (7.72 oz) |
|---|
| Renkler | Titan Silver, Titan Blue |
|---|
| Çıkış fiyatı | ₹ 25,999 |