Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.8" 144Hz 720x1570 |
| Panel | IPS LCD, 144Hz, 900 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 16, up to 2 major Android upgrades, Realme UI 7.0 |
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 6300 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 6 GB |
| Depolama | 64GB/128GB |
| Ana kamera | 13 MP |
| Ön kamera | 5 MP |
| Batarya | 7.000 mAh |
| Şarj | 15 W |
| Boyutlar | 166.3 x 78.1 x 8.4 mm (6.55 x 3.07 x 0.33 in) |
| Ağırlık | 212 g (7.48 oz) |
| Renkler | Mosaic Green, Mosaic Blue |
| Çıkış fiyatı | ₹ 13,999 |