Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2021 |
|---|---|
| Ekran | 10.4" 60Hz 1200x2000 |
| Panel | Color / IPS TFT 16,7 millions colors, 60 Hz 1200 x 2000 px (10.40") 224 ppi ∼80.2% screen-to-body ratio |
| İşletim sistemi | Android 11 |
| Yonga seti | MediaTek Helio G80 MT6769T Processor clock: 2.00 GHz Number of cores: 8 GPU: ARM Mali-G52 MC2 |
| RAM | 4 GB |
| Depolama | 32 GB, 64 GB Buy memory card |
| Batarya | 7.100 mAh |
| Boyutlar | 246.10 x 155.90 x 6.90 mm |
| Ağırlık | 440.00 g Buy case |