Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 1.43" 466x466 |
| Panel | AMOLED, 600 nits (typ), 1500 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Proprietary OS |
| Batarya | 460 mAh |
| Boyutlar | 45.6 x 45.6 x 13.5 mm (1.80 x 1.80 x 0.53 in) |
| Ağırlık | 49.6 g (1.76 oz) |
| Renkler | Rock Grey, Sand White |
| Çıkış fiyatı | About 70 EUR |