Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|
| Ekran | 6.7" 90Hz 720x1600 |
|---|
| Panel | PLS LCD, 90Hz |
|---|
| İşletim sistemi | Android 15, up to 4 major Android upgrades, One UI 7 |
|---|
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 6300 (6 nm) |
|---|
| CPU | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
|---|
| GPU | Mali-G57 MC2 |
|---|
| RAM | 6 GB |
|---|
| Depolama | 64GB/128GB |
|---|
| Ana kamera | 50 MP |
|---|
| Ön kamera | 8 MP |
|---|
| Batarya | 5.000 mAh |
|---|
| Şarj | 25 W |
|---|
| Boyutlar | 167.3 x 77.3 x 8 mm (6.59 x 3.04 x 0.31 in) |
|---|
| Ağırlık | 191 g (6.74 oz) |
|---|
| Renkler | Black, Gray, Light Green |
|---|
| Çıkış fiyatı | C$ 184.99 / ₹ 12,999 |
Performans testleri
| AnTuTu | 515.958 |
| Geekbench 6 (Single-Core) | 744 |
| Geekbench 6 (Multi-Core) | 1.886 |
Samsung ailesinden diğer modeller
Açıklama kaynağı: Wikipedia TR