Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|
| Ekran | 6.7" 90Hz 720x1600 |
|---|
| Panel | PLS LCD, 90Hz |
|---|
| İşletim sistemi | Android 15, up to 6 major Android upgrades, One UI 8 |
|---|
| Yonga seti | Mediatek Helio G99 (6 nm) |
|---|
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
|---|
| GPU | Mali-G57 MC2 |
|---|
| RAM | 8 GB |
|---|
| Depolama | 64GB/128GB/256GB |
|---|
| Ana kamera | 50 MP |
|---|
| Ön kamera | 8 MP |
|---|
| Batarya | 5.000 mAh |
|---|
| Şarj | 25 W |
|---|
| Boyutlar | 167.4 x 77.4 x 7.6 mm (6.59 x 3.05 x 0.30 in) |
|---|
| Ağırlık | 184 g (6.49 oz) |
|---|
| Renkler | Gray, Light Violet, Dark Green |
|---|
| Çıkış fiyatı | $ 98.00 / £ 92.89 |
Performans testleri
| AnTuTu | 533.945 |
| Geekbench 6 (Single-Core) | 729 |
| Geekbench 6 (Multi-Core) | 1.972 |
Samsung ailesinden diğer modeller
Açıklama kaynağı: Wikipedia TR