Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|
| Ekran | 6.7" 90Hz 1080x2340 |
|---|
| Panel | Super AMOLED, 90Hz |
|---|
| İşletim sistemi | Android 15, up to 6 major Android upgrades, One UI 7 |
|---|
| Yonga seti | Mediatek Helio G99 (6 nm) |
|---|
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
|---|
| GPU | Mali-G57 MC2 |
|---|
| RAM | 8 GB |
|---|
| Depolama | 128GB/256GB |
|---|
| Ana kamera | 50 MP |
|---|
| Ön kamera | 13 MP |
|---|
| Batarya | 5.000 mAh |
|---|
| Şarj | 25 W |
|---|
| Boyutlar | 164.4 x 77.9 x 7.5 mm (6.47 x 3.07 x 0.30 in) |
|---|
| Ağırlık | 190 g (6.70 oz) |
|---|
| Renkler | Black, Gray, Light blue |
|---|
| Çıkış fiyatı | €143.00 |
Performans testleri
| AnTuTu | 533.694 |
| Geekbench 6 (Single-Core) | 729 |
| Geekbench 6 (Multi-Core) | 2.009 |
Samsung ailesinden diğer modeller
Açıklama kaynağı: Wikipedia TR