Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|---|
| Ekran | 6.7" 120Hz 1080x2340 |
| Panel | Super AMOLED, 120Hz, 1200 nits (HBM), 1900 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 15, up to 6 major Android upgrades, One UI 8.5 |
| Yonga seti | Qualcomm SM6475-AB Snapdragon 6 Gen 3 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Adreno 710 |
| RAM | 12 GB |
| Depolama | 128GB/256GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 12 MP |
| Batarya | 5.000 mAh |
| Şarj | 45 W |
| Boyutlar | 162.9 x 78.2 x 7.4 mm (6.41 x 3.08 x 0.29 in) |
| Ağırlık | 195 g (6.88 oz) |
| Renkler | Lavender, Black, White, Lime |
| Çıkış fiyatı | €239.00 |
Samsung ailesinden diğer modeller
Açıklama kaynağı: Wikipedia TR