Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|---|
| Ekran | 6.7" 120Hz 1080x2340 |
| Panel | Super AMOLED, 120Hz |
| İşletim sistemi | Android 15, up to 6 major Android upgrades, One UI 7 |
| Yonga seti | Exynos 1380 (5 nm) - Global Exynos 1280 (5 nm) - LATAM |
| CPU | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) - Global Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) - LATAM |
| GPU | Mali-G68 MP5 - Global Mali-G68 - LATAM |
| RAM | 8 GB |
| Depolama | 128GB/256GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 13 MP |
| Batarya | 5.000 mAh |
| Şarj | 25 W |
| Boyutlar | 164 x 77.5 x 7.7 mm (6.46 x 3.05 x 0.30 in) |
| Ağırlık | 200 g (7.05 oz) |
| Renkler | Black, White, Mint, Peach Pink |
| Çıkış fiyatı | €193.00 |
Samsung ailesinden diğer modeller
Açıklama kaynağı: Wikipedia TR