Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|---|
| Ekran | 6.7" 90Hz 720x1600 |
| Panel | PLS LCD, 90Hz |
| İşletim sistemi | Android 15, up to 6 major Android upgrades, One UI 7 |
| Yonga seti | Mediatek Helio G99 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 4 GB |
| Depolama | 64GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 8 MP |
| Batarya | 5.000 mAh |
| Şarj | 25 W |
| Boyutlar | 167.4 x 77.4 x 7.6 mm (6.59 x 3.05 x 0.30 in) |
| Ağırlık | 184 g (6.49 oz) |
| Renkler | Green |
| Çıkış fiyatı | £ 189.99 / ₹ 9,621 |