Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|---|
| Ekran | 6.7" 90Hz 1080x2340 |
| Panel | Super AMOLED, 90Hz, 800 nits (HBM) |
| İşletim sistemi | Android 15, up to 6 major Android upgrades, One UI 7 |
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 6300 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8 GB |
| Depolama | 128GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 13 MP |
| Batarya | 5.000 mAh |
| Şarj | 25 W |
| Boyutlar | 164.4 x 77.9 x 7.9 mm (6.47 x 3.07 x 0.31 in) |
| Ağırlık | 191 g (6.74 oz) |
| Renkler | Bling Black, Vibing Blue, Glam Green |
| Çıkış fiyatı | About 120 EUR |