Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|---|
| Ekran | 6.7" 120Hz 1080x2340 |
| Panel | Super AMOLED, 120Hz |
| İşletim sistemi | Android 15, up to 6 major Android upgrades, One UI 7 |
| Yonga seti | Exynos 1380 (5 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G68 MP5 |
| RAM | 8 GB |
| Depolama | 128GB/256GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 13 MP |
| Batarya | 5.000 mAh |
| Şarj | 25 W |
| Boyutlar | 164.4 x 77.9 x 7.7 mm (6.47 x 3.07 x 0.30 in) |
| Ağırlık | 197 g (6.95 oz) |
| Renkler | Luxe Violet, Coral Red, Onyx Black |
| Çıkış fiyatı | ₹ 17,835 |