Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.7" 120Hz 720x1600 |
| Panel | PLS LCD, 120Hz, 650 nits (typ), 800 nits (HBM) |
| İşletim sistemi | Android 16, up to 6 major Android upgrades, One UI 8 |
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 6300 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 6 GB |
| Depolama | 128GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 8 MP |
| Batarya | 6.000 mAh |
| Şarj | 25 W |
| Boyutlar | 167.4 x 77.4 x 8.2 mm (6.59 x 3.05 x 0.32 in) |
| Ağırlık | 199 g (7.02 oz) |
| Renkler | Limelight Green, Spotlight Blue |
| Çıkış fiyatı | ₹ 12,999 |
Performans testleri
| AnTuTu | 577.065 |
|---|---|
| Geekbench 6 (Single-Core) | 731 |
| Geekbench 6 (Multi-Core) | 2.012 |