Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|---|
| Ekran | 6.74" 120Hz 1080x2340 |
| Panel | Super AMOLED+, 120Hz |
| İşletim sistemi | Android 15, up to 6 major Android upgrades, One UI 7 |
| Yonga seti | Exynos 1480 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.75 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Xclipse 530 |
| RAM | 8 GB |
| Depolama | 128GB/256GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 12 MP |
| Batarya | 5.000 mAh |
| Şarj | 45 W |
| Boyutlar | 162 x 77.3 x 7.2 mm (6.38 x 3.04 x 0.28 in) |
| Ağırlık | 180 g (6.35 oz) |
| Renkler | Black, Light Green |
| Çıkış fiyatı | ₹ 23,499 |