Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.7" 120Hz 1440x3120 |
| Panel | Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 2600 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 16, up to 7 major Android upgrades, One UI 8.5 |
| Yonga seti | Qualcomm SM8850-1-AD Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) - US/CN Exynos 2600 (2 nm) - ROW |
| CPU | Octa-core (2x4.74 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M) - US/CN 10-core (1x3.80GHz C1-Ultra & 3x3.25GHz C1-Pro & 6x2.75GHz C1-Pro) - ROW |
| GPU | Adreno 840 (1.3GHz) - US/CN Xclipse 960 - ROW |
| RAM | 12 GB |
| Depolama | 256GB/512GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 12 MP |
| Batarya | 4.900 mAh |
| Şarj | 45 W |
| Boyutlar | 158.4 x 75.8 x 7.3 mm (6.24 x 2.98 x 0.29 in) |
| Ağırlık | 190 g (6.70 oz) |
| Renkler | Cobalt Violet, Sky Blue, Black, White, Silver Shadow, Pink Gold |
| Çıkış fiyatı | €871.00 |
Samsung ailesinden diğer modeller
Açıklama kaynağı: Wikipedia TR