Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|---|
| Ekran | 10.1" 120Hz 1920x1200 |
| Panel | TFT LCD, 120Hz |
| İşletim sistemi | Android 15, One UI 7 |
| Yonga seti | Qualcomm SM7635 Snapdragon 7s Gen 3 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x2.5 GHz Cortex-A720 & 3x2.4 GHz Cortex-A720 & 4x1.8 GHz Cortex-A520) |
| GPU | Adreno 810 |
| RAM | 8 GB |
| Depolama | 128GB/256GB |
| Ana kamera | 12 MP |
| Ön kamera | 8 MP |
| Batarya | 10.100 mAh |
| Boyutlar | 242.9 x 170.2 x 10.2 mm (9.56 x 6.70 x 0.40 in) |
| Ağırlık | 680 g or 683 g (1.50 lb) |
| Renkler | Green |
| Çıkış fiyatı | About 900 EUR |
Samsung ailesinden diğer modeller
Açıklama kaynağı: Wikipedia TR