Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|---|
| Ekran | 1.34" 438x438 |
| Panel | Super AMOLED, 3000 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android Wear OS 6, One UI 8 Watch |
| Yonga seti | Exynos W1000 (3 nm) |
| CPU | Penta-core |
| GPU | Mali-G68 |
| RAM | 2 GB |
| Depolama | 64GB |
| Batarya | 445 mAh |
| Şarj | 10 W |
| Boyutlar | 46.4 x 46 x 10.6 mm (1.83 x 1.81 x 0.42 in) |
| Ağırlık | 63.5 g (2.26 oz) |
| Renkler | Black, White |
| Çıkış fiyatı | €239.90 |