Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|---|
| Ekran | 1.47" 480x480 |
| Panel | Super AMOLED, 3000 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android Wear OS 6, One UI 8 Watch |
| Yonga seti | Exynos W1000 (3 nm) |
| CPU | Penta-core |
| GPU | Mali-G68 |
| RAM | 2 GB |
| Depolama | 32GB |
| Batarya | 435 mAh |
| Şarj | 10 W |
| Boyutlar | 46 x 43.7 x 8.6 mm (1.81 x 1.72 x 0.34 in) |
| Ağırlık | 34 g (44mm), 30 g (40mm) (1.06 oz) |
| Renkler | Graphite, Silver |
| Çıkış fiyatı | €206.75 |