Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|---|
| Ekran | 6.6" 120Hz 1080x2408 |
| Panel | PLS LCD, 120Hz |
| İşletim sistemi | Android 15, upgradable to Android 16, One UI 8 |
| Yonga seti | Qualcomm SM7635 Snapdragon 7s Gen 3 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x2.5 GHz Cortex-A720 & 3x2.4 GHz Cortex-A720 & 4x1.8 GHz Cortex-A520) |
| GPU | Adreno 810 |
| RAM | 8 GB |
| Depolama | 128GB/256GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 13 MP |
| Batarya | 4.350 mAh |
| Şarj | 15 W |
| Boyutlar | 168.6 x 79.9 x 10.2 mm (6.64 x 3.15 x 0.40 in) |
| Ağırlık | 240 g (8.47 oz) |
| Renkler | Black |
| Çıkış fiyatı | €419.98 |