Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|---|
| Ekran | 6.7" 120Hz 1080x2640 |
| Panel | Foldable Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 2600 nits (peak) |
| İşletim sistemi | Android 16, up to 7 major Android upgrades, One UI 8 |
| Yonga seti | Exynos 2400 (4 nm) |
| CPU | 10-core (1x3.2GHz Cortex-X4 & 2x2.9GHz Cortex-A720 & 3x2.6GHz Cortex-A720 & 4x1.95GHz Cortex-A520) |
| GPU | Xclipse 940 |
| RAM | 8 GB |
| Depolama | 128GB/256GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 10 MP |
| Batarya | 4.000 mAh |
| Şarj | 25 W |
| Boyutlar | Unfolded: 165.1 x 71.9 x 6.9 mm Folded: 85.1 x 71.9 x 14.9 mm |
| Ağırlık | 187 g (6.60 oz) |
| Renkler | Black, White |
| Çıkış fiyatı | €734.50 |
Samsung ailesinden diğer modeller
Açıklama kaynağı: Wikipedia TR