| Çıkış yılı | 2025 |
|---|
| Ekran | 6.9" 120Hz 1080x2520 |
|---|
| Panel | Foldable Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 2600 nits (peak) |
|---|
| İşletim sistemi | Android 16, up to 7 major Android upgrades, One UI 8 |
|---|
| Yonga seti | Exynos 2500 (3 nm) |
|---|
| CPU | 10-core (1x3.3GHz Cortex-X5 & 2x2.74GHz Cortex-A725 & 5x2.36GHz Cortex-A725 & 2x1.8GHz Cortex-A520) |
|---|
| GPU | Xclipse 950 |
|---|
| RAM | 12 GB |
|---|
| Depolama | 256GB/512GB |
|---|
| Ana kamera | 50 MP |
|---|
| Ön kamera | 10 MP |
|---|
| Batarya | 4.300 mAh |
|---|
| Şarj | 25 W |
|---|
| Boyutlar | Unfolded: 166.7 x 75.2 x 6.5 mm Folded: 85.5 x 75.2 x 13.7 mm |
|---|
| Ağırlık | 188 g (6.63 oz) |
|---|
| Renkler | Blue Shadow, Jet Black, Coral Red, Mint |
|---|
| Çıkış fiyatı | €725.05 |