| Çıkış yılı | 2025 |
|---|
| Ekran | 8" 120Hz 1968x2184 |
|---|
| Panel | Foldable Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 2600 nits (peak) |
|---|
| İşletim sistemi | Android 16, up to 7 major Android upgrades, One UI 8 |
|---|
| Yonga seti | Qualcomm SM8750-AC Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
|---|
| CPU | Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
|---|
| GPU | Adreno 830 (1200 MHz) |
|---|
| RAM | 16 GB |
|---|
| Depolama | 256GB/512GB/1TB |
|---|
| Ana kamera | 200 MP |
|---|
| Ön kamera | 10 MP |
|---|
| Batarya | 4.400 mAh |
|---|
| Şarj | 25 W |
|---|
| Boyutlar | Unfolded: 158.4 x 143.2 x 4.2 mm Folded: 158.4 x 72.8 x 8.9 mm |
|---|
| Ağırlık | 215 g (7.58 oz) |
|---|
| Renkler | Blue Shadow, Silver Shadow, Jet Black, Mint |
|---|
| Çıkış fiyatı | €1,389.90 |