Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2025 |
|---|---|
| Ekran | 6.9" 120Hz 720x1600 |
| Panel | IPS LCD, 120Hz, 810 nits (HBM) |
| İşletim sistemi | Android 15, up to 2 major Android upgrades, HyperOS 2 |
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 6300 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8 GB |
| Depolama | 128GB/256GB |
| Ana kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 8 MP |
| Batarya | 6.000 mAh |
| Şarj | 33 W |
| Boyutlar | 173.2 x 81.1 x 8 mm (6.82 x 3.19 x 0.31 in) |
| Ağırlık | 211 g (7.44 oz) |
| Renkler | Mystic Purple, Spring Green, Power Black |
| Çıkış fiyatı | ₹ 13,845 |
Performans testleri
| AnTuTu | 378.978 |
|---|---|
| Geekbench 6 (Single-Core) | 408 |
| Geekbench 6 (Multi-Core) | 1.375 |