Teknik özellikler
| Çıkış yılı | 2026 |
|---|---|
| Ekran | 6.9" 120Hz 720x1600 |
| Panel | IPS LCD, 120Hz, 810 nits (HBM) |
| İşletim sistemi | Android 16, HyperOS 3 |
| Yonga seti | Unisoc T8300 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 4 GB |
| Depolama | 64GB/128GB |
| Ana kamera | 32 MP |
| Ön kamera | 8 MP |
| Batarya | 6.300 mAh |
| Şarj | 15 W |
| Boyutlar | 171.6 x 79.5 x 8.2 mm (6.76 x 3.13 x 0.32 in) |
| Ağırlık | 210 g (7.41 oz) |
| Renkler | Black, Green, Gold |
| Çıkış fiyatı | About 100 EUR |
Performans testleri
| AnTuTu | 484.788 |
|---|---|
| Geekbench 6 (Single-Core) | 407 |
| Geekbench 6 (Multi-Core) | 1.369 |