| Çıkış yılı | 2025 |
|---|
| Ekran | 6.59" 560Hz 1156x2510 |
|---|
| Panel | AMOLED, 68B colors, 2560Hz PWM, 120Hz, Dolby Vision, HDR10+, 2000 nits (HBM), 3500 nits (peak) |
|---|
| İşletim sistemi | Android 16, HyperOS 3 |
|---|
| Yonga seti | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
|---|
| CPU | Octa-core (2x4.32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
|---|
| GPU | Adreno 830 |
|---|
| RAM | 12 GB |
|---|
| Depolama | 256GB/512GB |
|---|
| Ana kamera | 50 MP |
|---|
| Ön kamera | 20 MP |
|---|
| Batarya | 6.210 mAh |
|---|
| Şarj | 100 W |
|---|
| Boyutlar | 157.5 x 75.3 x 8 mm (6.20 x 2.96 x 0.31 in) |
|---|
| Ağırlık | 199 g (7.02 oz) |
|---|
| Renkler | Titanium Silver, Blue, Black |
|---|
| Çıkış fiyatı | €439.99 |